Loading…
Për të plasur së qeshuri: Plehraxhiu lozonjar (VIDEO)
  • 21/04/2019 | 19:52

Për të plasur së qeshuri: Plehraxhiu lozonjar (VIDEO)

Pos që është qesharake, kjo video na e zbulon esencën e jetës: gjërat janë të tilla çfarë i ngjyros mendimi ynë dhe i përjeton shpirti, transmeton Gazeta Metro.

Shpirti i hareshëm e ka edhe botën e hareshme!/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë