Loading…

Për Trump’in gatuhet pica më e madhe në Kosovë

  • 28/01/2017 | 14:41

Për Trump’in gatuhet pica më e madhe në Kosovë

Rrjeti i restaurateve POMO, ka gjetur një mënyrë interesante për të festuar inaugurimin e Donald Trump, si president i SHBA-ve.


Në Ferizaj ditën e shtunë do të përgatitet pica më e madhe e gatuar ndonjëherë në Kosovë.

Pritet që pjesëmarrës të këtë edhe nga Ambasada Amerikane, përderisa të pranishmit do të kenë rastin edhe të shijojnë këtë picë.

Image result for trump pizza

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë