Loading…

Përballja me një sëmundje të rëndë, 21 vjeçarja nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj

  • 27/10/2021 | 19:18

Përballja me një sëmundje të rëndë, 21 vjeçarja nga Gjakova ka nevojë për ndihmën tuaj

21 vjeçarja, Florije Gjokaj nga fshati Lugbunar i Gjakovës po lufton me një sëmundje të rëndë që nga muaji korrik.

E njëjta ka nevojë për ndihmë financiare sa i përket trajtimit mjekësor.

Së fundi ajo është njoftuar që nga biopsia rezulton që operacioni që i duhet ta bëjë është i komplikuar dhe nuk mund të kryhet nga Spitali i Tiranës, ku edhe po trajtohej.

Zgjidhja e vetme për shërim më të shpejtë është e mundur vetëm në Itali dhe shuma e kërkuar për trajtim është 150.000€, shumë kjo e papërballueshme për Florijen dhe familjen e saj.

Ndryshe Florija është nënë e një fëmije 9 muajsh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë