Loading…

Përballje e ashpër dhe fyerje mes Lukakut dhe Ibrahimovict

  • 26/01/2021 | 22:19

Përballje e ashpër dhe fyerje mes Lukakut dhe Ibrahimovict

Pjesa e parë mes Interit dhe Milanit në çerekfinale të Kupës së Italisë përfundoi me një gol dhe shuam tensione.

Rossonerët kaluan në epërsi në minutën e 31-të me anë të Zlatan Ibrahimovicit, që pranoi një asistim nga Miete.

Para se të përfundonte pjesa e parë, sulmuesi suedez kishte një konfrontim të ashpër me Romelu Lukakun.

Belgu ishte i inatosur nga dueli me Ibrahimovicin dhe më pas dyshja filluan të acarohen e kaluan në fyerje.

U dashtë të ndërhynin bashkëlojtarët që t’i ndanin dy lojtarët për të mos shkuar gjërat në pamje të pahijshme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë