Loading…

Përballje mes ujqve e qenve: ‘Luftë’ të tillë nuk keni parë ndonjëherë

  • 06/11/2021 | 18:46

Përballje mes ujqve e qenve: ‘Luftë’ të tillë nuk keni parë ndonjëherë

Një video e postuar në Facebook ku tregon përleshjen mes disa ujqërve e qenve, patjetër se duhet ta shihni, shkruan Gazeta Metro.


Videoja tregon kafshët duke u përbllur me njëra tjetrën, derisa shihen dhjetëra sosh.

Aty shihet ‘’beteja’’ e madhe që zhvillojnë kafshët mes vete, derisa asnjëri nga ta nuk del fitues.

Më poshtë videoja e momentit:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë