Loading…

Përdhunohet pastruesja shqiptare, ja si shpëtoi pas 9 orësh nga duart e burrit 13 vjet më të ri

  • 20/06/2021 | 20:33

Përdhunohet pastruesja shqiptare, ja si shpëtoi pas 9 orësh nga duart e burrit 13 vjet më të ri

Një pastruese shqiptare, e moshës 50-vjeçare ka përjetuar 9 orë makth pasi u përdhunua nga një shtetas bullgar në Petralona të Greqisë.


Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e së shtunës, kur gruaja kishte shkuar për të pastruar në një pallat dhe 37-vjeçari e futi me dhunë në banesë, sulmoi atë duke abuzuar seksualisht.

50-vjeçarja u mbajt e mbyllur brenda në dhomë që prej orës 8:00 e mëngjesit të së shtunës, deri në orën 17:00, shkruajnë mediat greke.

Shqiptarja ia doli të shpëtonte nga duart e tij nga ballkoni duke kaluar në banesën tjetër dhe filloi të kërkonte për ndihmë. Banorët e tjerë e ndihmuan duke telefonuar policinë, por autori arriti t’ia mbathte.

Në lidhje me rastin, mbrëmjen e djeshme, banorët e zonës kanë dalë në rrugë duke bërtitur me parulla për mbrojtjen e grave që bien pre e abuzimit seksual.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë