Loading…
Performanca e shkëlqyer e Dua Lipës në Jimmy Kimmel |VIDEO
  • 11/10/2018 | 22:10

Performanca e shkëlqyer e Dua Lipës në Jimmy Kimmel |VIDEO

Dua Lipa ‘goditi’ skenën si mysafire e Jimmy Kimmel Live, natën e kaluar, dhe perfomancën e saj tashmë mund ta shihni të plotë.


23-vjeçarja performoi me këngën e fundit ‘Electricity’ e cila u publikua në shtator.

Kënga është aktualisht e shtata në tabelën e Billboard’s Dance/Electronic.

Në rast se ju ka humbur, Dua performoi me këtë këngë në American Music Awards 2018.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë