Loading…
Performancë e mahnitshme e Robbie Williams në hapjen e Botërorit|FOTO/VIDEO
  • 14/06/2018 | 17:33

Performancë e mahnitshme e Robbie Williams në hapjen e Botërorit|FOTO/VIDEO

Kampionati Botëror, Rusia 2018, ka filluar me një ceremoni hapëse madhështore që do të hyjë në histori.


Ishte legjendari britanik, Robbie Williams ai që performoi në ceremoninë hapëse bashkë me Aida Garifullinan, sopranon e njohur ruse.

Dyshja performuan hitet e Robbiet, si “Feel”, “Let Me Entertain You” dhe “Angels.

Publiku u ndez gjatë performancës së Robbiet, i cili pushtoi stadiumin Luzhniki në Moskë.

https://youtu.be/RxVZsTfoD5Q

Kampionati Botëror fillon nga ora 17:00 me ndeshjen e parë mes Rusisë dhe Arabisë Saudite.

Plot 81 mijë tifozë janë të pranishëm në stadiumin Luzhniki në Moskë.

 

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë