Loading…

Përfundimisht: Luana Vjollca merr vendim sa i përket punës në Top Channel

  • 28/09/2021 | 15:17

Përfundimisht: Luana Vjollca merr vendim sa i përket punës në Top Channel

Moderatorja e njohur dhe e shumë dashur nga publiku, Luana Vjollca, ka ditë që është thënë se nuk do të jetë më pjesë e ekranit të TopChannel.


Derisa ishte pjesë e shoëbizit për aludime të tilla prezentuesja e “Shiko kush luan”, nuk e konfirmojë kurr se do të largohet apojo, edhe pse heshtjen e saj e quanin si një ‘po’.

Së fundi, ajo ka dhënë sqarimin e shumë pritur, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja ka postuar një shkrim mjaft të gjatë ku ka treguar se më nuk do të jetë pjesë e TopChannel.

Në mesin e shkrimit ajo ka falënderuar të gjithë për përkrahjen që i kanë dhënë bukuroshes gjatë tërë rrugëtimit të saj prej 15 vitesh në ekran.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Ajo gjithashtu ka ndarë edhe disa imazhe të tjera nga prezentimet esaj në TopChannel, kështu edhe duke zbuuar se është duke punuar në një projekt personal duke mos zbuluar saktë se çka por duke premtuar se do të jetë pjesë e ekranit prapë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë