Loading…

Përfundojnë pjesët e para në Superligën e Kosovës, këto janë rezultatet

  • 23/10/2022 | 14:21

Përfundojnë pjesët e para në Superligën e Kosovës, këto janë rezultatet

Kanë përfunduar pjesët e para në tri ndeshjet e sotme që janë duke u zhvilluar në kuadër të xhiros së 13-të në Albi Mall Superligë.


Dukagjini dhe Ballkani po luajnë baras 0:0.

Me rezultat të njëjtë është edhe ndeshja Drenica – Malisheva.

Kurse, në Mitrovicë, Gjilani ka shkuar në pushim pas 45 minutash me epërsi minimale 0:1 me golin e Baton Zabërgjës (’42) ndaj Trepçës ’89.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë