Loading…

Përfundojnë të gjitha ndeshjet e Europa Ligë: Këto janë rezultatet

  • 26/11/2020 | 23:23

Përfundojnë të gjitha ndeshjet e Europa Ligë: Këto janë rezultatet

Kanë përfunduar të gjitha ndeshjet e Europa Ligë sot, ku janë dhënë shumë gola dhe ka pasur ndeshje spektakolare, shkruan Gazeta Metro. 


Në Europa Ligë sot janë zhvilluar ndeshjet e reja të xhiros së re.

Disa ekipi kanë siguruar edhe plasmanin në fazën tjetër, si Arsenal.

Përveç ndeshjeve të shumta, ka pasur edhe gola të shumtë. Tottenham ka shkatërruar Ludogorets duke i dhënë 4 gola.

Gola sa Tottenham dha edhe Sparta Prague ndaj Celtic.

Më poshtë keni rezultat e të gjitha ndeshjeve të Europa Ligë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë