Loading…

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Spanjë-Francë

  • 10/10/2021 | 21:34

Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Spanjë-Francë

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes finale të Ligës së Kombeve ku po ballafaqohen Spanja dhe Franca.


Ballafaqimi i cili po zhvillohet në “Giuseppe Meazza” në Itali nuk ka dhuruar gola dhe madje nuk pati asnjë gjuajtje në portë nga asnjëra prej ekipeve, përcjellë KosovaPress.

Nga radhët e Francës është lënduar Rafael Varane për shkak të lëndimit dhe është zëvendësuar nga Upamecano.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë