Loading…

Përfundon pjesa e parë mes Llapit dhe Ballkanit, ky është rezultati

  • 04/12/2022 | 13:56

Përfundon pjesa e parë mes Llapit dhe Ballkanit, ky është rezultati

Kanë përfunduar 45 minutat e para në sfidën që po zhvillohet në ‘Zahir Pajaziti’ mes Llapit dhe Ballkanit.


Ky duel është i mbetur nga xhiro e shtatë pasi nuk ishte zhvilluar shkaku i ndeshjeve që Ballkani zhvillonte në Ligën e Konferencës.

Gjithsesi po zhvillohet një duel tejet interesant me shumë raste të mira shënimi nga të dyja skuadrat.

Por golin e ka gjetur vetëm Ballkani me sulmuesin Albion Rrahmani që realizoi në minutën e 24-të nga afërsia. /Gazeta Olle/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë