Loading…

Përfundon pjesa e parë në ‘Fadil Vokrri’: Ballkani po fiton me rezultat komod ndaj Klaksvik

  • 04/08/2022 | 20:47

Përfundon pjesa e parë në ‘Fadil Vokrri’: Ballkani po fiton me rezultat komod ndaj Klaksvik

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Ballkani-Klaksvik, me rezultat 2:0, shkruan Gazeta Metro.


Golin e parë për suharekasit e shënoi, Nazmi Gripshi pas një goditje të topit me kokë.

Ndërkaq golin e dytë e dha Meriton Korenica, me një goditje të fuqishme brenda zonës.

Kjo është ndeshje e vlefshme për rrethin e tretë në Ligën Konferencë.

Suharekasit shpresojnë për fitore dhe shpresojnë gjithashtu për sigurimin në kalimin e fazës ‘playoff’. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë