Loading…

Përfundon pjesa e parë: Serbia shënon edhe golin e dytë kundër Kamerunit

  • 28/11/2022 | 11:55

Përfundon pjesa e parë: Serbia shënon edhe golin e dytë kundër Kamerunit

Serbia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Kamerunit përmes mesfushorit, Sergej Milinkovic-Savic, transmeton Gazeta Metro.


Në minutat e fundit të pjesës së parë mesfushori i Lazios realizoi pas një goditje nga jashtë zonës.

Ndërsa, golin e barazimit për serbët e realizoi mbrojtësi, Strahinja Pavlovic tre minuta më herët.

Në anën tjetër, kombëtarja afrikane kishte shënuar në minutën e 29’të përmes mbrojtësit, Jean-Charles Castelletto.

Në këtë grup përveç Kamerunit dhe Serbisë janë edhe Brazili me Zvicrën. Këto dy kombëtare do të takohen sot me njëra-tjetrën në ora 17:00. /gazetametro.net

Serbia barazon rezultatin ndaj Kamerunit

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë