Loading…

Përfundon raundi i katërt: Meç i ‘nxehtë’ mes Joshuas dhe Franklin, lëshohen disa goditje të forta

  • 01/04/2023 | 23:56

Përfundon raundi i katërt: Meç i ‘nxehtë’ mes Joshuas dhe Franklin, lëshohen disa goditje të forta

Ka përfunduar raundi i katërt në meçin mes Anthony Joshua dhe Jermaine Franklin, transmeton Gazeta Metro.


Joshua në raundet e para ishte dukshëm më i mirë se kundërshtari i tij, të cilin në disa raste e goditi në fytyrë.

Megjithatë, edhe boksieri amerikan ka ditur t’i kundërpërgjigjet 33-vjeçarit.

Ky meç po zhvillohet në ‘O2 Arena’ në Londër.

Meçin mund ta shikoni duke klikuar KËTU/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë