Loading…

Përfundon raundi i nëntë: Joshua për një nuancë më i mirë se Franklin, ky i fundit po e frustron

  • 02/04/2023 | 00:15

Përfundon raundi i nëntë: Joshua për një nuancë më i mirë se Franklin, ky i fundit po e frustron

Ka përfunduar raundi i nëntë në meçin mes Anthony Joshua dhe Jermaine Franklin, transmeton Gazeta Metro.


Joshua po tregohet për një nuancë më i mirë se boksieri amerikan, i cili gjithashtu është duke e frustruar qartë ‘AJ’.

Aktualisht, mund të themi se 33-vjeçari është në epërsi të lehtë ndaj Franklin.

Ky meç po zhvillohet në ‘O2 Arena’ në Londër.

Meçin mund ta shikoni duke klikuar KËTU/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë