Loading…

Përfundon takimi 3 orësh i Ramës dhe Bashës

  • 03/05/2017 | 13:19

Përfundon takimi 3 orësh i Ramës dhe Bashës

Ka përfunduar tryeza në presidencë mes krerëve të mazhorancës dhe opozitës.


Takimi mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës nisi në orën 10:15 minuta, ndërsa ka zgjatur më shumë se 3 orë.

Tryeza e negociatave është negociuar nga Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani.

Ndryshe, takimi vjen pas një krize që është duke kaluar vendi, pas bojkotit të zgjedhje nga opozita.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë