Përfundon takimi në Ohër: Borrell pas pak del në konferencë për media

Ka përfunduar takimi trilateral mes Albin Kurtit, Aleksandar Vucic dhe ndërmjetësuesve europianë, Josep Borrell dhe Miroslav Lajcak, transmeton Gazeta Metro. Në këtë takim gati 12 orësh që u ndërmjetësua nga zyrtarët europianë, ishte në agjendë plani i zbatimit të propozimit europian për normalizimin e raporteve. Deri më tani nuk ka informacione se çka u diskutua, … Vazhdoni me leximin e Përfundon takimi në Ohër: Borrell pas pak del në konferencë për media