Loading…

Përgjigja e Lladrovcit për talljet ndaj tij: A po e shihni që forca bën fuqinë

  • 18/12/2016 | 20:47

Përgjigja e Lladrovcit për talljet ndaj tij: A po e shihni që forca bën fuqinë

Mes sirenash dhe flamujve të PDK-së kandidati i PDK’së Ramiz Lladrovci u është përgjigjur të gjithë atyre që janë tallur me deklaratat e tij gjatë fushatës parazgjedhore.  


Kandidati për kryetar të Komunës të Drenasit nga radhët e PDK-së, Ramiz Lladrovci, ka shpallur fitoren e tij në këtë komunë.

”I falënderoj të gjithë qytetaret që më kanë votuar edhe ata që nuk më kanë votu. Do të jem kryetar i të gjithë qytetarëve pa dallim”, tha Lladrovci.

Ai tha se fitorja e tij në Drenas e dëshmon thënien e tij “Forca e bënë fuqinë”. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë