Loading…

Përjashtohet me karton të kuq ylli i United në sfidën me Young Boys-video

  • 14/09/2021 | 19:33

Përjashtohet me karton të kuq ylli i United në sfidën me Young Boys-video

Manchester United ka mbetur me një lojtar më pak në fushë në ndeshjen ndaj Young Boys.

Anësori Wan Bissaka është përjashtuar nga loja me karton të kuq pas 35 minutave lojë pas një ndërhyrje të ashpër ndaj kundërshtarit duke e shkelur direkt në këmbën e tij.

Ja momenti:

🚨 | RED CARD: Wan Bissaka has been sent off.

Ole is forced to sacrifice Sancho for Dalot.

🟡 Young Boys 0-1 Man Utd 🔴#YBMUN #YBBMUN #UCLpic.twitter.com/uK2SYjxrZ5

— TFS – Top Football Show (@TopFootballShow) September 14, 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë