Loading…

Përjashtohet nga salla studentja e cila iu drejtua Thaçit me pyetje

  • 17/03/2017 | 10:47

Përjashtohet nga salla studentja e cila iu drejtua Thaçit me pyetje

Ligjërata e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi  që është duke e mbajtur në Kolegjin UBT është penguar nga një vajzë e re.


Ajo e ka pyetur të parin e vendit gjatë fjalimit të tij se “A është President i Klanit Pronto”.

Pas këtij veprimi, e reja është përjashtuar nga salla ku po mbahej ligjërata, njofton Klan Kosova.

Gjatë kësaj ligjërate para studentëve , kreu i shtetit është duke folur për zhvillimet aktuale në vend.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë