Loading…

Përkeqësohet moti: Shi e stuhi në Gjilan

  • 14/08/2019 | 19:16

Përkeqësohet moti: Shi e stuhi në Gjilan

Gjatë pasdites së sotme në vendin tonë temperaturat kanë shënuar rënie, ndërsa në disa vende, si në Gjilan, ka pasur shi e stuhi të madhe, shkruan Gazeta Metro.


Në një video shihet se uji atje ka marrë rrugët, ndërsa përveç shiut ka pasur edhe stuhi të madhe.

Kujtojmë se meterologët kanë paralajmëruar se ditëve në vazhdim temperaturat do të ulen.

Madje, ata kanë parashikuar se minimalja do të jetë deri në 10 Gradë Celsius./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë