Loading…

Përkrahësi i VV’së që përplasi qenin me veturë del me video tjetër, i quan “zagarë” mbështetësit e PDK’së

  • 22/01/2021 | 17:46

Përkrahësi i VV’së që përplasi qenin me veturë del me video tjetër, i quan “zagarë” mbështetësit e PDK’së

Ditë më parë u publikua në rrjetet sociale video e një përkrahësi të Lëvizjes Vetëvendosje i cili duke bërë fushatë nëpërmjet një video live në rrjetet sociale e përplasi me veturë një qen endacak në rrugë.


E pasi ajo video u bë virale e u kritikua shumë, personi në fjalë ka bërë edhe një video tjetër ku ka shpërthyer në ofendime.

Ai i ka quajtur mbështetësit e PDK-së me termin “zagarë” dhe ka thënë se qeni që e ka përplasur me veturë ka qenë “i PDK-së”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë