Loading…

Përleshen për shërbimet furnerale të njeriut të gjallë (Video)

  • 16/12/2016 | 09:17

Përleshen për shërbimet furnerale të njeriut të gjallë (Video)

Në një spital kinez u zhvillua një rrahje nëmes të përfaqësuesëve të ty ndërrmarjeve të ndryshme për shërbime funerale edhe atë se kush ka të drejtë të kryej shërbimet funerale të pacientit…. i cili është ende i gjallë, transmeton gazetametro.net.

Ndoshta tingëllon pa shije, por puna është punë. Me këtë parollë, është e sigurt, se janë udhëhequr konkurentët e firmave të funeraleve. Incedenti i çuditshëm ndodhi në një spital në Dalian me 3 dhjetor.

Të gjithë pjesmarrësit e rrahjes, edhe ata të cilët tentuan t’i ndajnë u dënuan me nga 15 ditë burg. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=olvx1VlQ4LE

Rekomandime
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë