Loading…

Përleshje e therje me kaçavidë te ‘Rruga C’ në Prishtinë

  • 31/03/2023 | 11:44

Përleshje e therje me kaçavidë te ‘Rruga C’ në Prishtinë

Në rrugën “Alpet Shqiptare”, te “Rruga C” në Prishtinë, po dyshohet se ka ndodhur një therje.


Burimet e Nacionales thonë ky incident ka ardhur si pasojë e makinave, ku njëra palë i’a ka zënë rrugën tjetrës.

Fillimisht palët kanë filluar të shahen mes vete, ku më pas një person është therur me kaçavidë. Burimet thonë se njëri nga pjesëmarrësit e përleshjes e ka marrë edhe sëpatën.

Në vend të ngjarjes shihet edhe gjaku në tokë si dhe policia, e më pas ka ardhur edhe ambulanca.

Kemi kontaktuar Policinë e Kosovës për të na dhënë detaje për rastin, po ende nuk kemi marrë përgjigje.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë