Loading…

Përleshje në një nga lokalet në Prishtinë, ndërhyn Njësia Speciale

  • 01/01/2022 | 22:45

Përleshje në një nga lokalet në Prishtinë, ndërhyn Njësia Speciale

Në natën e dytë të Vitit të Ri, në një klub nate në Prishtinë, ka ndodhur një incident ndërmjet disa personave aty.


Në këtë ngjarje ka të arrestuar, ku ka intervenuar Njësia Speciale, ku dyshohet se njëri prej të arrestuarëve kishte armë.

Si pasojë e kësaj të tjerët që janë të pranishëm në këtë klub kanë mbetur të ngujuar, kështu bëjnë të ditur burimet e Periskopit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë