Loading…

Përleshje në Pejë, ka të shtëna armësh

  • 26/12/2021 | 19:58

Përleshje në Pejë, ka të shtëna armësh

Dy persona janë ndaluar për sulm fizik nga Policia e Pejës. Kështu është bërë e ditur zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi.


Dyshohet se persona të dyshuar janë përleshur mes vete, derisa nuk dihet arsyeja.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Beteja e Koshares”.

Burime të Express bëjnë të ditur se ka pasur edhe të shtëna me armë.

Ende nuk dihet se si ka ardhur deri tek kjo përleshje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë