Loading…

Përlotet Milazim Zeka, e thotë edhe arsyen se pse mund të përfundoj në burg

  • 03/01/2022 | 09:58

Përlotet Milazim Zeka, e thotë edhe arsyen se pse mund të përfundoj në burg

Pyetjeve provokuese në “Festë në T7” u është përgjigjur edhe Milaim Zeka. Ai u pyet se a mendon që ndonjë ditë mund të përfundojë në burg. Nuk ngurroi të thotë po dhe për këtë dha një përgjigje.


Zeka gjatë intervistës në një moment edhe u përlot derisa foli për një ngjarje me një vajzë të vogël.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë