Loading…

Përmes një videoje, Tayna na prezanton përditshmërinë e saj: Pak orë gjumë dhe pa ngrënë

  • 05/07/2022 | 23:05

Përmes një videoje, Tayna na prezanton përditshmërinë e saj: Pak orë gjumë dhe pa ngrënë

Tayna, është njëra ndër reperet më të suksesshme shqiptare.


Ajo është njëra ndër më të kërkuarat në estradë.

Reperja është tejet e angazhuar me koncerte, dhe së fundi ajo përmes një videoje ka zbuluar përditshmërinë e saj.

Derisa Tayna tregon për tre koncertet e radhës në tre vende të ndryshme, reperja thotë se nuk arrin të pushoj mjaftueshëm e as të ushqehet me kohë.

“Tiranë-Jalë-Zurich me vetëm disa orë gjumë dhe pa kohë për të ngrënë. Mirë se vini në përditshmërinë time”, shkruan Tayna në mbishkrimin e videos.

Ndryshe, reperja po shijon dy bashkëpunimet e fundit të cilat rezultuan tejet të sukseshme, ajo me Azetin dhe ajo me Mozzikun dhe Butrint Imerin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë