Loading…

Përmirësohet cilësia e ajrit në Prishtinë (Foto)

  • 12/12/2016 | 20:09

Përmirësohet cilësia e ajrit në Prishtinë (Foto)

Sot gjendja e ajrit në Prishtinë është normalizuar

Qendra për matjen e cilësisë së ajrit, me matjen e fundit që e ka bërë sot rreth orës 18:00, tregon se cilësia e ajrit është mesatarisht e mirë.

Nga 219 sa kishte shkuar javën e kaluar cilësia e ajrit që ishte shumë e pashëndetshme, sot ka rënë në 68 ppm (grimca në milion).

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë