Loading…

Përparim Rama tregon planin për lagjen e Ulpianës në kryeqytet

  • 08/11/2021 | 10:00

Përparim Rama tregon planin për lagjen e Ulpianës në kryeqytet

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga radhët e LDK’së, Përparim Rama, ka publikuar projektin për lagjen e Ulpianës, shkruan Gazeta Metro.


Në këtë projekt parashihet hapësira mes soliterave që do shndërrohet në zonë komerciale, zyre, dyqane dhe çerdhe.

Më poshtë video:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë