Loading…

Përplasen ashpër Natyra Kuçi dhe Krenar Shala për tiketën 5 euro: Shyqyr se nuk jam në studio se do ‘sulmohesha’

  • 22/07/2021 | 22:58

Përplasen ashpër Natyra Kuçi dhe Krenar Shala për tiketën 5 euro: Shyqyr se nuk jam në studio se do ‘sulmohesha’

Njohësi i çështjeve politike, Krenar Shala, duke folur në lidhje me tiketën pesë euroshe të Qeverisë, në emisionin “Politiko” tha se është i gëzuar që nuk është në studio sepse do sulmohej nga Natyra Kuçi.


“Shyqyr se nuk jam në studio se do ‘sulmohesha’ nga Natyra” tha Shala.

Pas këtij komenti ka reaguar Kuçi, duke i thënë se tani ai e ka momentin të tregojë se i ka mbetur edhe pak racionalitet.

“Sot e ka ditën me tregu se i ka mbet pak racionalitet, se edhe mediumet më kritike na kanë mbështet në kauzën tonë” ia ktheu Kuçi-Shalës, raporton

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë