Loading…

Përplaset për vdekje një këmbësor

  • 16/12/2016 | 21:25

Përplaset për vdekje një këmbësor
Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së të premtes në aksin rrugor Shkodër-Koplik.


Aksidenti ka ndodhur në fshatin Grizhë, ku automjeti i drejtuar nga shtetasi 20 vjeçar Marsel Rama ka përplasur për vdekje një këmbësor. Viktima është identifikuar si shtetasi Shaqir Beqaj, 72 vjeç.

20 vjeçari është shoqëruar në polici, ndërsa shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë