Loading…

Përplasje gjigantësh, Barcelona-Bayern, formacionet zyrtare

  • 14/09/2021 | 19:52

Përplasje gjigantësh, Barcelona-Bayern, formacionet zyrtare

Grupi E i Ligës së Kampionëve sjellë njërën nga ndeshjet më interesante dhe më të paparashikueshme të kësaj faze.

Në stadiumin mitik “Camp Nou” sonte me fillim nga ora 21:00 do të ballafaqohen gjiganti spanjoll Barcelona dhe ai gjerman Bayern Munih, përcjellë KosovaPress.

Të dy skuadra cilësohen si favoritë për ta fituar këtë grup kundrejt dy ekipeve të tjera si Benfica dhe Dynamo Kievi.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen, Pique, Araujo, Sergio, Depay, Pedri, De Jong, Alba, Roberto, L. De Jong, Eric

Bayern: Upamecano, Süle, Pavard, Davies – Goretzka, Kimmich – Sané, Müller, Musiala – Lewandowski

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë