Loading…

Përplasje në Postën e Kosovës: Policia jep detaje

  • 11/06/2021 | 14:56

Përplasje në Postën e Kosovës: Policia jep detaje

Një mosmarrëveshje ka ndodhur mesditën e së premtes në ndërtesën e Postës së Kosovës.


Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësja e policisë së Kosovës në rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 12:00, kemi pranuar informatën për një mosmarrveshje në ndërtesën e Postës të Kosovës, në Prishtinë. Lidhur me këtë ngjarje, janë duke u intervistuar palët e përfshira dhe në koordinim me prokurorin e shtetit do të ndërmerren veprimet e nevojshme policore”, ka thënë ajo.

Ende nuk dihen detaje të tjera rreth këtij rasti.

Megjithatë, gjatë ditës në media është raportuar se ka ndodhur një mosmarrëveshje mes dy zyrtarëve të lartë të postës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë