Loading…

Përse boshnjaku theu rekordin në thyerjen e tullave me kokë? (Video)

  • 28/03/2017 | 16:12

Përse boshnjaku theu rekordin në thyerjen e tullave me kokë? (Video)

Komiku i famshëm John Cleese, njëri prej themeluesve të trupës “Monty Python”, ka komentuar në Internet thyerjen e rekordit të Guinees’it në thyerje të tullave me kokë.


“E shoh se kampioni boshnjak në taekwondo Kerim Ahmedspahic e theu këtë rekord. Pyetja ime është – PËRSE?”, ka shkruar komiku i njohur, përcjellë gazetametro.net.

a

Më pas Twitterin e tij e vërshuan përgjigjet nga më qesharaket, por ai i përmirësoi të gjithë.

“Gaboni. Kjo është sepse e ka shumë këndshëm pasi që në fund ndalon”, ka shkruar ai.

https://www.youtube.com/watch?v=RyC9dsYDvAw

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë