Loading…
Përsëri ditë zie për Zanfinën |FOTO
  • 21/05/2018 | 18:45

Përsëri ditë zie për Zanfinën |FOTO

Këngëtarja Zanfina Ismaili po përjeton një ditë të dhimbshme.


Përmes një kolazhi në profilin e saj në Instagram, ajo njoftoi se qeni i saj ka ngordhur mbrëmjen e djeshme.

“Mbreme Piko jem i mire na la. Ti je kon me shume se qeni jem,ti je kon shoku jem 24/7,dashnia jem,beba jem. Gjithmone kom me te kujtu. Te don nanushi shume”, shkroi Zanfina duke treguar se sa i dashur ka qenë Piko për të.

Të shumta kanë qenë komentet që këngëtarja i mori si ngushëllim nga fansat e miqtë e saj./Prive.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë