Loading…

Përsëri inspirim për njëri- tjetrin: Modelja bën tatuazh këngën e re të burrit

  • 13/01/2021 | 15:32

Përsëri inspirim për njëri- tjetrin: Modelja bën tatuazh këngën e re të burrit

Çfarë të bësh kur bashkëshorti yt shkruan këngë shumë sensuale për ty? Shndërrojeni tekstin e këngës në tatuazh në trupin tuaj!


Modelja Chrissy Teigen duket se për tatuazhin e saj të radhës, është inspiruar nga kënga e burrit të saj muzikant John Legend, “Ooh Laa”, që është pjesë e albumit të fundit të këngëtarit me titull “Bigger Love”.

Të martën ajo e ndau me fansat e saj në Instagram një video, ku e tregon procesin e realizimit të kësaj vepre artistike në trupin e saj.

Që të dy, Teigen dhe Legend, e ndanë të njëjtën video, derisa këngëtari e ka shoqëruar atë me mbishkrimin: “Chrissy e ka inspiruar këtë këngë, ndërsa kjo këngë ishte inspirim për tatuazhin e ri të Chrissyt”.

Në këtë video çifti i famshëm i showbizit gjithashtu dëgjohet duke diskutuar rreth momentit të parë që e kanë dëgjuar këngën së bashku, derisa artisti i tatuazheve, Winter Stone, e punon atë me shumë delikatesë në mes të shpinës së Teigenit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Legend (@johnlegend)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë