Loading…

Përsëri ka diçka për të thënë Morena Taraku pas skandalit

  • 13/02/2020 | 23:51

Përsëri ka diçka për të thënë Morena Taraku pas skandalit

Morena Taraku ka provokuar sërish. U publikuan disa biseda private të këngëtares Morena Taraku, ku ajo dëgjohej duke sharë e bërtitur për një çështje private.


Morena duket se e ka marrë me sportivitet krejt këtë punë.

Në Instagramin e saj, ajo ka publikuar një video ku shihet me të brendshme, në përshkrimin e videos ajo ka shkruar disa fjalë provokuese.

“Mka hyp qaq nalt profile visits sa po lypin reklam Diori, qe lokacioni”, kishte qenë shkrimi i Morenës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë