Loading…

Përsëri shtyhet seanca për korrupsion e Mimoza Kusari Lilës

  • 10/11/2021 | 10:13

Përsëri shtyhet seanca për korrupsion e Mimoza Kusari Lilës

Seanca për korrupsion ndaj të pandehurës Mimoza Kusari Lila është shtyer përsëri.


Kjo shtyerje e seancës kishte ndodhur edhe më 26 tetor, kur e pandehura Mimoza Kusari Lila që po garon për kryetare të komunës së Gjakovës, kishte pretenduar se ishte jashtë vendit.

As seanca e paraparë të mbahet më 10 nëntor, pra sot, prej orës 9 të mëngjesit nuk është mbajtur.

Dhe përsëri, Mimoza Kusari Lila ka munguar.

Nuk dihet arsyeja e znj. Kusari Lila kësaj radhe.

Kusari Lila është në balotazh në komunën e Gjakovës përballë Ardian Gjinit, dhe besohet që nuk po merr pjesë në seanca sepse do t’i dëmonte gjasat në zgjedhje. /Periskopi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë