Loading…

Persona të dyshuar asgjësojnë gjashtë ditarë të shkollës në Prizren

  • 05/11/2019 | 12:06

Persona të dyshuar asgjësojnë gjashtë ditarë të shkollës në Prizren

Policia e Kosovës ka raportuar se dje në Prizren, persona të dyshuar kanë asgjësuar gjashtë ditarë të shkollës, shkruan Gazeta Metro.


Sipas Raportit të Policisë, dje në Prizren dy të dyshuar kanë asgjësuar gjashtë ditarë të shkollës.

Nuk raportohet për të arrestuar në këtë rast.

Raporti i plotë i Policisë së Kosovës:

Prizren 04.11.2019-12:00. Është raportuar se të dyshuar të panjohur kanë asgjësuar gjashtë (6) ditarë të shkollës. Njësitet policore kanë identifikuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë. Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë