Loading…

Persona të dyshuar ia mësyjnë QKUK’së, Policia po i heton

  • 03/04/2017 | 20:44

Persona të dyshuar ia mësyjnë QKUK’së, Policia po i heton

Në zyrat e administratës së QKUK’së, kanë hyrë disa persona të dyshuar, për të cilët Policia është vënë në ndjekje.


Ngjarja thuhet të ketë ndodhur gjatë fundjavës, mirëpo Policia ka marrur informacionin tek sot në orën 07:50 të mëngjesit, shkruan gazetametro.net.

Siç raportohet, në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet e nevojshme policore, të cilat pas përfundimit të fazës fillestare të hetimit,  si dhe pas ekzaminimit të vendit të ngjarjes,  me urdhër të prokurorit përkatës kanë hapë rastin ‘Dëmtim prone’.

Policia njofton se në bashkëpunim me institucionet tjera është duke punuar për ta ndriçuar rastin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë