Loading…

Persona të panjohur tentojnë të vrasin shtetasin gjerman në Kosovë 

  • 25/06/2021 | 10:00

Persona të panjohur tentojnë të vrasin shtetasin gjerman në Kosovë 

Të enjten rreth orës 06:30 në Novobërdë disa persona të panjohur kanë tentuar të vrasin shtetasin gjerman në Kosovë, shkruan Gazeta Metro.


Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, teksa bëhet e ditur se nuk raportohet për të lënduar.

“Viktima mashkull Shtetas Gjerman gjatë  lëvizjes me veturën e  tij sipas viktimës nga persona të pa njohur është  shtënë  me armë  në  drejtim  të veturës së  viktimës. Në vendin e ngjarjes nuk është gjetur asnjë gëzhojë”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Rasti nën hetime nga njësitë relavante./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë