Loading…

Personat e vdekur mbrëmë në Gjakovë, u përleshën në restorant

  • 17/07/2017 | 10:22

Personat e vdekur mbrëmë në Gjakovë, u përleshën në restorant

Pas raportimit të mbrëmshëm për vrasjen e më pas edhe vetëvrasjen në Gjakovë, u publikuan detaje nga Policia e Kosovës. Ata sqaruan se rasti kishte rrjedhur për shkak të një zënke, por duke mos dhënë detaje.


Ndërkaq sot, Policia e Kosovës ka treguar se ngjarja e ndodhur në fshatin Jahoc të Gjakovës, ka ndodhur në një restorant, e ku tashmë njëra viktimë kishte shtënë së pari mbi viktimën tjetër, e më pas kishte qëlluar edhe veten, shkruan gazetametro.net.

Mirëpo, sipas Policisë, motivet e vrasjes e më pas vetëvrasjes akoma nuk dihen, por që sipas tyre, Policia po punon në zbardhjen e rastit.

Ndryshe, Policia njoftoi se pasi kishte dalur në vendin e ngjarjes dhe kishte evidentuar dy viktimat, aty kishin gjetur një pistoletë më të cilën besohet se është shtënë.

Hetimi për ngjarjen po vazhdon, ndërkohë që trupat e pajetë të viktimave janë dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë