Loading…
Personi më i kërkuar nga FBI, e bën sifdën ‘KiKi’ derisa shoqërohet për në makinën e policisë |VIDEO
  • 19/08/2018 | 17:55

Personi më i kërkuar nga FBI, e bën sifdën ‘KiKi’ derisa shoqërohet për në makinën e policisë |VIDEO

Një i dyshuar për vrasje , i cili ka qenë një ndër 10 personat më të kërkuar nga FBI, e ka bërë sfidën e famshme “KiKi Challenge”, derisa po dërgohej në makinë për tu transferuar për në burg, trasmeton gazetametro.net


Brazen Antwan Mims e bëri vallëzimin e famshëm derisa po transferohej prej aeroportit për në burg nga forcat e FBI. Ai bëri me duar zemrën, derisa edhe pretendoi se po voziste një makinë si fansat e tjerë të reperit kanadez, Drake.

Ai filloi të vallëzojë kur pa se po filmohej nga kamerat e agjencive të lajmeve, derisa zyrtarët e FBI’s qeshin me gjestin e tij.

Mims, ka vrarë dy persona në një shtëpi gjatë një feste në muajin mars, nërsa tani është dënuar me burgim. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë