Loading…

Personin që shihni në foto është reperi i njohur kosovar

  • 24/12/2021 | 15:34

Personin që shihni në foto është reperi i njohur kosovar

Me shumë mundësi, foto e mësipërme po ju mundon shumë dhe nuk po i përgjigjeni dot pyetjes se cili është nga reperër e famshëm shqiptarë.


Në foto ndodhet Capital T. Reperi e ka publikuar vetë këtë foto ku edhe në atë kohë dashuria për hip hop-in nuk mungonte.
Një ditë më parë Capital T ka publikuar albumin “Heart Broken Kids” dhe ai ka zbuluar me anë të një postimi se pse e ka quajtur pikërisht kështu.

” Nje dhurate per fundvit. nje Pjese e jemja qe gjithmone kom dasht me e mshef per ket arsye kom vendose maske n’Cover Art, po cdo pjese evil qe cdo person e ka e qe shumica e tregojne rralle vjen prej nje goditje ose heartbreak qe e kan perjetu ne fminin e tyne tu u ndertu si karakter, heartbreak jo veq prej dashnise po prej shume ngjarjeve t’rana qe na Shqiptart i kemi perjetu me vite, ka shkruar Trimi sipër imazhit ku publikon coverin e albumit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë