Loading…

Personit nga Fushë-Kosova, ia vjedhin lopën në vlerë 1 mijë euro

  • 04/03/2019 | 12:04

Personit nga Fushë-Kosova, ia vjedhin lopën në vlerë 1 mijë euro

Një personi në Fushë Kosovë i është vjedhur lopa, vlera e së cilës është rreth 1 mijë euro, transmeton Gazeta Metro.


Siç bëhet e ditur në raportin e Policisë, ngjarja ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Edmond Hoxha”, Fushë Kosovë.

“Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se gjatë natës nga stalla e tij persona të panjohur ia kishin vjedhur një gjedh (lopë) vlera e saj rreth 1000 (një mijë) euro”, thuhet në raportin e Policisë.

Njësitet policore janë duke kryer hetime lidhur me rastin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë