Loading…

Përzgjedhja e ‘Maxim’-it: Ajo është gruaja më tërheqëse në botë

  • 13/06/2019 | 14:17

Përzgjedhja e ‘Maxim’-it: Ajo është gruaja më tërheqëse në botë

Sipas zgjedhjes së revistës “Maxim”,gruaja më tërheqëse në botë është missi i dikurshëm i ShBA=ve dhe miss universumi Olivia Culpo, transmeton Gazeta Metro.


“Gjtihmonë i jam mahnitur përzgjedhjes së “Maxim”-it të 100 më të bukurave. Kanë përfshirë aq gra të bukura e të suksesshme, të cilat më kanë inspiruar në shumë mënyra dhe prandaj kjo ballinë më pelqën veçan. Ende nuk mund të besoj”, ka shkruar Olivia Culpo në Instagram.

Bukuroshja 27-vjeçare është njëra prej insluentueseve më të njohura të modës në Instagram, ka mbi 4 milionë përcjellës.

Është intersante se femrat janë shumica e përcjellësve të saj, ndërsa ajo publikon këshilla mode e për grim, krahas kësaj, këndon dhe i bije violonçelit dhe udhëheq disa restorante, të cilat i posdeon i ati i saj.

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë