Loading…

Peshkaqeni kafshon në prapanicë notuesin në të njëjtin plazh ku u vra një tjetër duke urinuar

  • 27/07/2021 | 20:15

Peshkaqeni kafshon në prapanicë notuesin në të njëjtin plazh ku u vra një tjetër duke urinuar

Plazhi i rrezikshëm po dëshmohet ky në Brazil pasi kjo është viktima e dytë e sulmit brenda një jave nga sulmi i peshkaqenit. Viktima e fundit ishte një pushues që po notonte në të njëjtin plazh ku një javë më parë një pushues i dehur ishte vrarë nga peshkaqeni që e kishte sulmuar deri sa po urinonte në det, transmeton Gazeta Metro.


Brazilian të dielën ishte me fat mund të thuhet. Ai u kafshua në prapanicë nga një peshkaqen derisa po notonte. Ai është dërguar në spital dhe po shërohet.

Ngjarja ka ndodhur të dielën në plazhin Piedade, afër qytetit Jaboatão dos Guararapes sipas mediave braziliane.

Ai duhet të jetë falënderues pasi incidenti ka ndodhur në të njëjtin bregdet ku 13 sulme tjera nga peshkaqenët kanë ndodhur, 7 prej të cilëve ishin fatal.

Incident i rëndë ishte raportuar me 10 korrik, kur një pushues i dehur ishte copëtuar deri në vdekje nga grabitqari derisa po urinonte në det me një mik të tij./gazetametro.net

Braziliani i dehur hyn në det për të urinuar, e pret peshkaqeni

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë